Infolinia: (44STUDENT) +48 447883368 | FAQ

|Zaloguj się

Pytania i odpowiedzi › Nasza wiarygodność

1. Kim jesteście? 

Nasze biuro powstało wychodząc naprzeciw potrzebom młodych i dynamicznych studentów, którzy podczas wyjazdów turystycznych cenią sobie przede wszystkim dobrą studencką atmosferę oraz ogrom atrakcji i możliwości. Na rynku turystycznym istniejemy od 2005 roku – w pierwszym okresie działaliśmy przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości jako agent turystyczny. Dzisiaj, dzięki temu doświadczeniu jesteśmy największym biurem studenckim w Polsce! Tylko w same wakacje 2018 pojechało z nami ponad 20 tysięcy osób. O naszej pozycji na rynku świadczy także nasza wysoka gwarancja ubezpieczeniowa turystyczna wynosząca 1 680 000 PLN.
 

2. Czy działacie legalnie?

Oczywiście.W 2010 roku uzyskaliśmy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych i rozpoczęliśmy organizację własnych wyjazdów.  Na początku 2012 roku otrzymaliśmy certyfikat Polskiej Izby Turystyki. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. Ewidencja organizatorów turystyki z terenu całej Polski znajduje się  na stronie internetowej pod adresem http://www.turystyka.gov.pl/, przy przeszukiwaniu wystarczy podać naszą nazwę: Student Travel sp. z o.o. Oprócz tego, posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty prawne, potrzebne do organizacji wyjazdów. Wszystkie je znajdziecie na naszej stronie.
 

3. Co obejmuje ubezpieczenie, które u Was wykupuję?

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W 2015 roku, według Międzynarodowych standardów rachunkowości, AXA zanotowała przychody o wartości 99 mld euro, a wynik z działalności podstawowej wyniósł 5,6 mld €. Marka AXA ósmy raz z rzędu została uznana w 2016 roku w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 10,6 mld USD. Siła i stabilność finansowa AXA potwierdzona jest przez światowe agencje ratingowego w swoich ratingach.

Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnić w naszych klientach poczucie spokoju i bezpieczeństwa poprzez zaoferowanie rozwiązań, które chronią naszych klientów oraz ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi, a także poprzez zarządzanie ich oszczędnościami i aktywami.

 

4. Gdzie znajduję Warunki Uczestnictwa Student Travel?

Nasze Warunki Uczestnictwa dostępne są w pierwszym kroku rezerwacji. Zapoznanie się z nimi i ich akceptacja to obowiązkowy krok przy składaniu rezerwacji. Oprócz tego możesz oczywiście przeczytać je tutaj.
 

5. Dane firmy

  • STUDENT TRAVEL Sp. z o.o.  Zuchów 2 lok 34, 20-047 Lublin
  • NIP: 7123300803 / REGON: 362583834
  • KRS 0000577071
  • Telefon: +48 447 883 368   

  


Jesteśmy członkami: