Infolinia: (44STUDENT) +48 447883368 | FAQ

|Zaloguj się

Pytania i odpowiedzi › Na wyjeździe

1. Czy muszę brać udział w aktywnościach organizowanym przez st?

  • Charakterystycznym punktem naszych wyjazdów jest nasz program, a przede wszystkim imprezy tematyczne. W czasie każdego turnusu proponujemy aktywności, w czasie których dzieje się naprawdę dużo. Zawsze staramy się, by nasi uczestnicy nie nudzili się na wyjazdach oraz, by każdy z Was znalazł taką formę rozrywki jaka mu odpowiada najbardziej. Jednak nic nie jest obowiązkowe! To od Ciebie zależy, czy chcesz brać w nich udział. Nikogo nie zmuszamy do żadnej z proponowanych aktywności, ale oczywiście szczerze zachęcamy! 

2. Czy na Wasze wyjazdy jest potrzebny paszport?

  • Na 90 % naszych wyjazdów paszport nie jest konieczny. Wystarczy dowód osobisty. Jeżeli natomiast na jakąś imprezę jest on wymagany to zawsze jest to uwzględnione w ofercie.

3. Czy karta EKUZ jest obowiązkowa?

  • Bardzo Was zachęcamy do wyrobienia takiej karty! Wszyscy nasi uczestnicy są ubezpieczeni w AXA także Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego nie jest konieczna, jednak naprawdę warto. Wyrobienie tej karty jest bezpłatne i zajmuje nie dłużej niż 15 minut, a przynosi bardzo dużo profitów. Wniosek o jej wypełnienie oraz szczegółowe informacje znajdziecie tutaj