Infolinia: (44STUDENT) +44 7883368 | FAQ

Dział praca › Specjalista ds. logistyki

Specjalista ds. logistyki

Szukamy specjalisty ds. logistyki, który będzie pracować z nami w biurze (Lublin), ale zadania w terenie również nie będą mu straszne.

Wymagania:

  • nie musisz przebijać głową muru - robisz tą siłą perswazji
  • jesteś ogarniaczem, wiadomo, że załatwisz wszystko i z każdym
  • lubisz ludzi, jesteś duszą towarzystwa
  • jesteś typem przywódcy w grupie
  • jak nie wpuszczą cię drzwiami, to wchodzisz oknem
  • jesteś samodzielny i skuteczny
  • potrafisz sam organizować swoją pracę
  • jesteś w stanie nas przegadać
  • znajomość rynku lotów czarterowych oraz rejsowych będzie dodatkowym atutem

Zadania:
  • procedura zamawiania świadczeń i obsługi zamówienia
  • umowa z kontrahentem - szczególna uwaga: zawarte świadczenia, terminy rezygnacji, terminy wpłat
  • kontrolowanie / zlecanie płatności do kontrahentów
  • uzgadnianie godziny przyjazdu na miejsce imprezy turystycznej/ wyjazdu,
  • tworzenie i wysyłanie list autokarowych do kontrahentów,
  • przygotowanie dokumentacji transportowej
  • fakturowanie
  • składanie zapytań ofertowych u kontrahentów + zakładanie rezerwacji wstępnych

Zapewniamy:

  •  inspirujące, samodzielne pole do popisu
  •  wsparcie niezawodnego ST Teamu
  •  elastyczny czas pracy
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  zaplecze marketingowe i promocyjne