Infolinia: (44STUDENT) +48 447883368 | FAQ

|Zaloguj się

Piloci wycieczek

Piloci wycieczek › Kadra

 Piloci Student Travel

 


Naszą kadrę stanowi ponad 60 przeszkolonych oraz doświadczonych pilotów wycieczek. Każdy z nich musiał przejść pozytywnie trzy etapową rekrutację, z której zostali tylko najlepsi. W trosce o jakość opieki nad naszymi uczestnikami co roku rekrutujemy dodatkowo tylko kilka najlepszych osób, nasi piloci z najdłuższym stażem mają na swoim koncie już po ponad 50 wyjazdów z nami.

To właśnie nasi tour leaderzy są twarzą firmy, są osobami reprezentatywnymi i to ich spotykacie podczas swoich wakacji marzeń. Dlatego selekcja jest naprawdę restrykcyjna, bo zdajemy sobie sprawę doskonale, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a my dokładamy wszelkich starań żeby to wspomnienie było jak najlepsze.

 


 

Jeśli byłeś na naszym wyjeździe to bardzo dobrze wiesz, jak ważny jest ogarnięty i kumaty pilot wyjazdu. A gdy dodatkowo jest jeszcze duszą towarzystwa, potrafiącą zaszczepić we wszystkich swoją pasję do podróży, a do tego jest jak najbardziej profesjonalny? Mamy osobę kompletną i taką dla której warto planować kolejne wakacje, bo wiemy że będą po prostu udane!

Kadra Student Travel to właśnie osoby sprawdzone oraz pewne, a także naturalnie utożsamiające się z marką i klientami. To oni pomagają nam tworzyć dla was najlepsze wspomnienia.
 
W szeregi pilotów ST można dostać się przez udział w Akademii Pilota - na którą serdecznie zapraszamy. Jest ona współorganizowana z Kadrami Turystyki. Z kolei naszych bohaterów możecie sprawdzić i śledzić tutaj.
 
 
 

Poznaj naszych rezydentów w sezonie LATO 2019 

 

Albania

Ola Dłuska (lipiec - sierpień) - połączenie doświadczenia z młodością. Niezwykle ambitna i pracowita. Zakochana w polskim morzu gdzie najchętniej nie schodziłaby z kite-a!

Bułgaria

Renia Chrząścik (lipiec, sierpień, wrzesień) - mówią o niej, że jest Królową Złotych Piasków, a ten tytuł został przyznany nie bez powodu! Złote zna jak własną kieszeń i na miejscu dopilnuje, żebyście przeżyli każdą imprezę! 

Czarnogóra

Dawid Malczewski (lipiec - sierpień) - W Czarnogórze zakochał się podczas swojego pierwszego wyjazdu ze Student Travel, jeszcze jako klient. Teraz sprawi, że i Wy odkryjecie jak wspaniały jest ten kraj!

Daniel Obroślak (wrzesień) - za dnia ogarnia wszystko i wszystkich, za to wieczorem prezentuje swoje prawdziwe umiejętności! Kiedy kluby będą już zamknięte, a wy nadal będziecie chcieli się pobawić Daniel chętnie zabierze gitarę i zagra wam kilka hitów! 

Grecja

Paweł Musiał (czerwiec) - Najbardziej fit pilot z naszej kadry przygotowuje się na Korfu. Chciałby wrócić do formy z Rimini, gdzie był rezydentem w zeszłym roku. Oprócz rezydentury ostatnio został stand up-erem. Uważajcie na jego żarty. 

Cezary Wszołek (lipiec) - Dusza towarzystwa, rozkręcacz imprez, gawędziarz. Nie sposób się z nim nudzić. Niedługo będzie sławnym YouTuberem, ale przedtem zapewni Wam najlepszą imprezę na Korfu!