Infolinia: (44STUDENT) +48 447883368 | FAQ

|Zaloguj się

Piloci wycieczek

Piloci wycieczek › Kadra

 Piloci Student Travel

 


Naszą kadrę stanowi ponad 60 przeszkolonych oraz doświadczonych pilotów wycieczek. Każdy z nich musiał przejść pozytywnie trzy etapową rekrutację, z której zostali tylko najlepsi. W trosce o jakość opieki nad naszymi uczestnikami co roku rekrutujemy dodatkowo tylko kilka najlepszych osób, nasi piloci z najdłuższym stażem mają na swoim koncie już po ponad 50 wyjazdów z nami.

To właśnie nasi tour leaderzy są twarzą firmy, są osobami reprezentatywnymi i to ich spotykacie podczas swoich wakacji marzeń. Dlatego selekcja jest naprawdę restrykcyjna, bo zdajemy sobie sprawę doskonale, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz, a my dokładamy wszelkich starań żeby to wspomnienie było jak najlepsze.

 


 

Jeśli byłeś na naszym wyjeździe to bardzo dobrze wiesz, jak ważny jest ogarnięty i kumaty pilot wyjazdu. A gdy dodatkowo jest jeszcze duszą towarzystwa, potrafiącą zaszczepić we wszystkich swoją pasję do podróży, a do tego jest jak najbardziej profesjonalny? Mamy osobę kompletną i taką dla której warto planować kolejne wakacje, bo wiemy że będą po prostu udane!

Kadra Student Travel to właśnie osoby sprawdzone oraz pewne, a także naturalnie utożsamiające się z marką i klientami. To oni pomagają nam tworzyć dla was najlepsze wspomnienia.
 
W szeregi pilotów ST można dostać się przez udział w Akademii Pilota - na którą serdecznie zapraszamy. Jest ona współorganizowana z Kadrami Turystyki. Z kolei naszych bohaterów możecie sprawdzić i śledzić tutaj.