Infolinia: (44STUDENT) +48 447883368 | FAQ

|Zaloguj się

Wyjazdy ST

Przydatne linki

Wyjazdy ST › Student Travel

Student Travel

Istnieje taka potrzeba, takie coś, w młodych ludziach. To coś nas uwiera, kręci dziurę w brzuchu, każe gdzieś wyjść, spakować plecak, wyjechać. Zmienić klimat, oddychać głęboko, czymś się zachwycić. Oderwać się. Trochę uciec. Dużo przeżyć. To coś nazywa się ciekawością świata. To jest to uczucie, które zabija w nas szkoła, kiedy zaczynamy dojrzewać. Wiecie, co mamy na myśli? 

Mamy to cały czas.

13 lat temu zauważyliśmy tę potrzebę. Sami ją czuliśmy. Przeszkody pojawiały się, kiedy przychodziło zapłacić rachunek i okazywało się, że podróże kosztują. I co z tego, że wracamy z nich bogatsi? Jak zwyczajnie jesteśmy młodzi, studiujemy i nie mamy kasy? Przecież świat stoi otworem, a my chcemy być wszędzie! Wtedy postanowiliśmy, że będziemy podróżować w grupie, dzielić się doświadczeniem, kosztami i zabierać coraz to nowych ludzi ze sobą. Dzielić się zajawką i radością. Chcieliśmy żeby każdego było stać. Ograniczaliśmy przeszkody i zabieraliśmy ludzi w podróż. Dlaczego? Bo mogliśmy. Bo to kochamy. 

Od tamtego momentu minęło 13 lat ciężkiej i inspirującej pracy. Znaleźliśmy miejsca w całej Europie, które są w stanie idealnie podołać naszym wymaganiom. Dlatego mówimy, że wyjazdy z nami są #zawszespoko. Bo są. Bo te lata nie poszły na marne i wypracowaliśmy sprawną organizację. Każda osoba pracująca w ST to żądny przygód podróżnik-zapaleniec. Sami zjeździliśmy świat wzdłuż i wszerz. Wiemy gdzie można i gdzie warto pojechać właśnie teraz - kiedy chcemy przeżyć jak najwięcej, a przy okazji wydać jak najmniej. 

To nie jest tak, że spoczęliśmy na laurach. Rozwijamy się w takim tempie, że aż strach, że zamienimy się w korpo. No dobra, bez przesady. Korpo nam nie grozi. Ale faktem jest, że przeistoczyliśmy naszą zajawkę w prężnie działającą machinę. 

Zobacz wyjazdy Student Travel