Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

|Zaloguj się

Lloret de Mar - przewodnik turystycznyLloret de Mar położone tylko 70km od Barcelony jest najsłynniejszym wakacyjnym kurortem Costa Brava!
Znajdziecie tam setki restauracji, barów i klubów oraz piękną piaszczystą plażę, wzdłuż której biegnie najbardziej elegancka nadmorska promenada Passeig Verdaguer

Lloret de Mar to 9 kilometrów rożnego typu plaż wyróżniających się grubym, złocistym piaskiem. Można wybrać gwarne i popularne plaże przy starym mieście, albo zaciszne oddzielone skałami. Nie brakuje infrastruktury wszelkiego typu.

Znudzeni wylegiwaniem na słońcu możemy wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, rowerem wodnym lub skuterem wzdłuż wybrzeża, a także ponurkować w okolicznych skalistych zatoczkach. Szukający mocniejszych wrażeń na pewno nie powinni ominąć wodnego parku rozrywki Water World, wyścigów gokartami (Carretera de Girona) lub skoków na bungee. Warto również zajrzeć na walki byków w największej arenie na Costa Brava. 

W trakcie sezonu letniej Lloret nie zasypia. Colossos, Disco Tropics, Zoo, Magic, Londoner, Moef Gaga i St.Trop to tylko niektóre z klubów w których spragnieni wrażeń hiszpanie, francuzi i włosi bawią się do białego rana.

Zatop się w międzynarodowym tłumie by w blasku neonów przekonać się na własne oczy czym jest Lloret. Sklepy, bary i knajpki otwarte są do późnych godzin nocnych a w klubach i na ulicach tłok do białego rana... Autor
Komentarz
Twój komentarz Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze.