Infolinia: (44STUDENT) +44 7883368 | FAQ

|Zaloguj się

Ambasadorzy

Dla ambasadora

Informacje o ambasadorach

Kim są ambasadorzy Student Travel?

Najwięcej pracy wkładamy w to, żeby uczestnikami wyjazdów byli ludzie tacy jak Ty! W tym celu stworzyliśmy program dla ambasadorów. Staramy się dotrzeć do jak najszerszego środowiska akademickiego. Ambasadorzy to osoby, które współpracują z nami przez promowanie działalności na konkretnych uczelniach.

Jeden ambasador może się opiekować kilkoma uczelniami.

Jak działa ambasador?

Skuteczność ambasadora zależy do wkładu pracy. Osoby, które z nami nie jeżdżą to ludzie, którzy jeszcze o nas nie słyszeli. Rola ambasadora polega na informowaniu. W tym celu prześlemy do Ciebie wszystkie materiały, które opracowujemy dla kolejnych kampanii, jak banery, plakaty i ulotki. Zasięg swojego działania zwiększysz przez informowanie w przestrzeni internetu na np. forach, portalach społecznościowych. Twoje sposoby zależą tylko od Ciebie. Oczywiście przy rozpoczęciu współpracy możesz spodziewać kompletu wskazówek.

Korzyści?

Ambasadorzy otrzymują wynagrodzenie za każdą osobę zapisaną z uczelni którą się opiekują. Osoby z uczelni zliczane są automatycznie, ponieważ jest to jedno z pól do wypełnienia podczas zakładania rezerwacji.

Dodatkowo ambasadorzy są premiowani w cyklu półrocznym. 5-ciu ambasadorów z najlepszymi wynikami w danym sezonie zapraszamy na ostatnie wyjazdy sezonu (kwiecień dla zimy i wrzesień dla lata).

Tak, chce zostać ambasadorem!