Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

|Zaloguj się

Rejsy w Szwecji

Skrót

Zaliczka: 450 zł
Standard: Luksusowy statek wycieczkowy
Transport: Autokar
*

*Po wyczepraniu miejsc promocyjnych ceny będą od 0 do 100 zł

Zbierz ludzi

« Zbierz ludzi

Oceny ludzi: 90

4.5 5 gwiazdkowych

Relaks:

Program:

Hotel**

Imprezy:

BalticTRIP | Skandynawia + Sankt Petersburg | 5 miejscówek

Gdy wszyscy wyjeżdżają na południe Europy… tak my proponujemy wam coś zupełnie świeżego! Odkryjcie z nami niedoceniane turystycznie, a jakże piękne perły basenu morza Bałtyckiego.

Po niezwykle udanej Majówce i Lecie 2016, słuchając Waszych próśb i sugestii zorganizowaliśmy podobny wyjazd, krótki, intensywny, pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Po nocnym przyjeździe do Rygi i zwiedzeniu stolicy Łotwy ładujemy się na statek wycieczkowy, na którym zaczniemy podróż życia. Potrwa ona ponad tydzień i będzie pełną emocji, doznań, niesamowitych widoków oraz niezapomnianych przeżyć. Po Rydze płyniemy zwiedzać kolejne niesamowita miasta - SztokholmTallin, St. PetersburgHelsniki gdzie będziemy mogli odkryć tajemnice Twierdzy Suomenlinna, niezwykłego fortu, który przez lata bronił dostępu do Helsinek od strony morza.

Wszystkie rejsy realizowane są na luksusowych statkach wycieczkowych, gdzie każdy będzie mógł poczuć się niczym na Titanicu!

Unikalny klimat, zapierające w dech piersiach krajobraz i architektura nadbałtyckich miast oraz niekonwencjonalny rodzaj transportu. Wszystko to daje gwarancję świetnego wyjazdu! Połączcie to z naszą kadrą ST i jedźcie na trip waszego życia.

Cena obejmuje:

Cena nie obejmuje:

  • Obligatoryjnej opłaty dewizowej 85 € (obowiązkowe, zbierana na wyjeździe)
  • Ubezpieczenia na czas wyjazdu (55 PLN doliczane do umowy)
  • Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (10 PLN doliczane do umowy)

Ważne! Wymagany jest paszport! 

Przed rozpoczęciem prosimy się upewnić jaka jest data ważności dokumentu i czy nie został on nigdy zgłaszany jako zaginiony.

Uwaga! Wszystkie formalności wizowe zapewnia biuro.

 

Jadę z wami!

Nie można się już zapisać.