Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

|Zaloguj się

Dział Kontakt › Opinie

 Drodzy Klienci!
 

W naszej pracy stawiamy na uczciwość i zrozumienie potrzeb klienta.
Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości wyjazdów stworzonych dla studentów.Uczciwie przyznajemy się do błędów i każdą reklamację traktujemy indywidualnie.W ciągu 10 lat wyjeżdżaliśmy z Wami już ponad 1000 razy. Otwarcie przyznajemy, że kilka z tych wyjazdów było dla nas wpadką. Zazwyczaj reagowaliśmy natychmiast gdyż z każdą grupą jest pilot, do którego można się zawsze zwrócić o pomoc. Nigdy nie powtórzyliśmy błędu dwa razy, a dla klientów których spotkały nieprzyjemności zapewniliśmy rekompensaty. Jeżeli właściciel hotelu nie dopełnił obowiązków - to nie ma szans, że ponownie trafią do niego nasi klienci. Jeżeli kierowca autokaru okazał się niekompetentny - nie ma prawa ponownie prowadzić naszego autokaru . Pilotom z negatywnymi opiniami dziękujemy natychmiast.
Naszą ofertę tworzą i kontrolują ludzie tacy jak Wy, oraz piloci którzy na wyjazdach są bezpośrednio z Wami. Nie ma tu sprzedaży za wszelką cenę. Nie ma przekoloryzowanych ofert, nie ma starych autokarów - współpracujemy wyłącznie z dużymi przewoźnikami, którzy dysponują najnowszą flotą. Wszyscy piloci i kierowcy przed sezonem przechodzą szkolenia z profesjonalnymi trenerami, oraz psychologami. Hotele są wybierane i sprawdzane osobiście przez właściciela firmy.

Tacy jesteśmy i szacunek do ludzi jest dla nas najważniejszy.
Zdajemy sobie sprawę, że uzyskanie 100% satysfakcji klientów jest bardzo trudne, lecz my za cel stawiamy sobie 110%! Na bieżąco monitorujemy Wasze opinie, a historyczny wynik satysfakcji na poziomie 97% tylko jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy nad jakością.
Być może już zwróciliście na to uwagę. Być może dlatego zaufało nam już 50 tysięcy studentów z całej Polski.

 Student Travel

 
Czy zechciałbyś poświęcić nam chwilę i podzielić się opinią z innymi? Chcielibyśmy wiedzieć jak oceniasz nasze wyjazdy. Twoja opinia pozwoli nam zmienić się na lepsze. Z góry dziękujemy!
 
Swoją opinię możesz wystawić tutaj.