Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

Dział praca › Asystent koordynatora kadry pilockiej

Szukamy osób, które są chętne do pomocy w przygotowaniach naszych wyjazdów i pracy z kadrą pilotów Student Travel. Jeśli chcesz pomóc ogarnąć nam najlepsze studenckie imprezy śmiało zgłoś się do nas!

Dołącz do ST Team’u do zadań specjalnych!

Jeżeli:

  • Jesteś z Lublina lub okolic
  • Masz możliwość podjęcia pracy od czerwca do października
  • Lubisz elastyczne godziny pracy (jeśli masz inną pracę, nic nie szkodzi sam ustalasz swój grafik w zależności od ilości powierzonych Ci zadań)
  • Chcesz dorobić w wakacje oraz pojechać na jeden z naszych wyjazdów
  • Lubisz pracować w zespole
  • Sprawnie poruszasz się po MS Office
  • Masz zainteresowania/zdolności techniczne/manualne
  • Lubisz ludzi i masz pozytywne nastawienie
  • Kreatywność i otwartość na nowe pomysły to Twoja wizytówka
  • Masz ochotę nabrać doświadczenia w branży turystycznej
  • Chcesz odbyć praktyki w szkole lub na uczelni
  • Chcesz współtworzyć najlepsze wyjazdy studenckie w Polsce

Twoje zadania:

  • Kontakt z kadrą Student Travel
  • Przygotowanie sprzętu dla pilota
  • Sprawdzanie stanu technicznego sprzętu dla pilota
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu wydawanego pilotowi
  • Opieka i zarządzanie zasobami magazynu sprzętu
  • Research oraz zamówienia gadżetów na nasze wyjazdy
  • Opieka nad sklepem internetowym Student Shop
  • Troska o pozytywny wizerunek ST

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne formy wynagrodzenia - umowa zlecenie
  • Możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia w turystyce
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach pracy jako asystent
  • Sprzęt służbowy
  • Wsparcie i towarzystwo najlepszego ST Teamu
  • Rodzinną atmosferę w biurze w Lublinie