Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

Dział praca › Asystent biura

Cześć! Szukamy otwartego, ogarniętego człowieka z gatunku tych komunikatywnych.

Jeśli nie są ci straszne faktury oraz Excel - Zapraszamy!

Praca odpowiedzialna, a zarazem przyjemna - na wygodnym fotelu, w rodzinnej atmosferze, w Lublinie.

Jeżeli:

  • lubisz ludzi i masz pozytywne nastawienie
  • wytrwałość i otwartość  to Twoja wizytówka
  • potrafisz samodzielnie zorganizować sobie pracę
  • biegle obsługujesz komputer (pakiet MS Office, z naciskiem na Excela) i sprzęt biurowy (skaner, ksero)
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub studiujesz administrację (bądź kierunki powiązane) - będzie dodatkowym atutem

Twoje zadania:

  • sprawowanie funkcji asystenta biura
  • odpowiedzialność za bieżące zlecenia, umowy, faktury
  • realizacja zamówień na artykuły biurowe
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa gości wizytujących firmę
  • troska o pozytywny wizerunek ST

Zapewniamy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżkę pracowniczą na wyjazdy
  • wsparcie i towarzystwo najlepszego ST Teamu
  • prawdziwie rodzinną atmosferę w biurze