Infolinia ST: + 48 44STUDENT (+48 447883368) | FAQ

|Zaloguj się

Złote Piaski - przewodnik turystyczny

Prawdziwa perła czarnomorskiego wybrzeża. Ten położony 18 km od Warny nadmorski kurort słynie z pięknej 4-kilometrowej plaży (szerokiej na około 100 m) pokrytej drobnym złocistym piaskiem. Wśród zieleni pięknego starego sosnowego lasu znajdują się nowoczesne luksusowe hotele o standardzie europejskim. Sezon turystyczny trwa od czerwca do września, a my możemy cieszyć się średnią temperaturą powietrza w wysokości 26 stopni C.

W mieście znajdują się dziesiątki restauracji oraz barów, które oferują, do późnych godzin nocnych, specjały kuchni bułgarskiej, ale i także "tradycyjne" dania, które można spotkać w tego typu kurortach turystycznych. Często jedząc kolacje w prawdziwej bułgarskiej restauracji możemy doświadczyć kolacji urozmaiconej bogatym programem folklorystycznym (tańce na rozżarzonych węglach).

Niewątpliwie do jednych z większych atrakcji centrum urlopowego Złotych Piasków należą tętniące życiem dyskoteki, puby, kasyna i nocne kluby. Jest tam dosłownie wszystko czego potrzeba do najlepszej nocnej zabawy. Na miłośników aktywnego wypoczynku i sportu czekają doskonale przygotowane tereny sportowo-rekreacyjne: 10 kortów tenisowych, kręgielnie, boiska do siatkówki i koszykówki, mini-golf, park wodny,, ścieżki rowerowe, stadniny koni.Autor
Komentarz
Arkadiusz Kulbacki: Zwłaszcza uliczka z klubami gogo ;)
Napisano: 2011-11-04 14:52:38 #go144
Twój komentarz Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze.